کتاب های مسابقه روشنا در فروشگاه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی دزفول وارثین  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 25 فروردین‌ماه سال 1395 در ساعت 02:03 ب.ظ

باسلام

کتاب های مسابقه یا جشنواره کتاب روشنا به فروشگاه وارثین دزفول رسید در ذیل یک ممعرفی اجمالی ببینید و در مطلب بعدی معرفی اختصاصی وارثینو خواهید دید...

پنجمین پویش کتابخوانی «روشنا» با محوریت 3 کتاب آغاز شده است. 

«ملاقات در شب آفتابی» رمانی به قلم علی موذنی حاوی خاطرات بازنویسی شده‌ای از ایثارگران دفاع مقدس است که با امضای کریم صفایی نوشته شده است.
 این رمان کوتاه سه بخشی از خاطرات چند ایثارگر دفاع مقدس است. پرداخت خوب داستان که فرایند تهیه خاطرات تا یافتن چند نفر از ایثارگران و رساندن آنها به یکدیگر را در بردارد، فراز و فرودهای متعددی دارد که در قالب پیاده کردن نوار خاطرات جانبازان پی گیری می‌شود این کتاب را انتشارات قدیانی راهی بازار کتاب کرده است.
 «شهر ضرب‌المثل‌ها» نوشته حجت الاسلام غلامرضا حیدری ابهری است. ضرب‌المثل‌های شیرین ایرانی، مالامال از درس‌های زندگی ساز و پندهای حکمت آموز است. همه کسانی که دستی در تعلیم و تربیت دارند، باید قدر این ثروت را بدانند و از لطافت لفظی و معنوی آن، برای تلطیف دل‌ها و تربیت جان‌ها بهره گیرند.
 بی تردید آشنا کردن کودکان با ضرب المثل‌ها، علاوه بر افزایش اندوخته‌های ادبی آنان، به رشد اخلاق و معنویت در آنها نیز مدد خواهد رساند و زندگی بهتری را برای آنان رقم خواهد زد.
 این کتاب راه آشنایی کودکان عزیز ایرانی را با ضرب المثل‌ها هموار کرده و آلبومی از شیرین‌ترین لطایف ادبی را در اختیار آنان قرار داده است. این کتاب را انتشارات «بوستان فدک» منتشر کرده است. 
 «گام‌های سلوک» اثر حسن قدوسی‌زاده نیز دیگر کتابی است که در این پویش به مخاطبان معرفی شده است. این کتاب دستورالعمل هایی در زمینه سیر و سلوک و خودسازی است. در این نوشتار سعی شده است جهت استفاده جوانان به ویژه قشر دانشجو چهل دستور و توصیه اخلاقی برای تهذیب نفس و راهیابی به درجات کمال انسانی ارایه گردد. این کتاب از سوی دفتر نشر معارف منتشر و راهی بازار کتاب شده است.
ضمنا این کتب با تخیف 50درصد چاپ و عرضه شده اند.


مرکز پخش آثار حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان در دزفول  چاپ

تاریخ : شنبه 14 فروردین‌ماه سال 1395 در ساعت 01:22 ب.ظ

مرکز فرهنگی وارثین اولین مرکز پخش آثار استاد پناهیان در خوزستان

شما می توانید همه ی محصولاتی را که در تارنمای فروشگاه بیان معنوی(ناشر آثار حجت الاسلام علیرضا پناهیان) نمایش داده شده اعم از لوح فشرده(سی دی) و کتاب از مکان جدید فروشگاه کتاب وارثین دزفول تهیه نمایید.

بن هدیه کتاب  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 11 فروردین‌ماه سال 1395 در ساعت 11:25 ق.ظ

باسلام خدمت کتاب دوستان عزیز

مرکز فرهنگی وارثین دزفول در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی اقدام به تهیه بن کتاب نموده است علاقه مندان و فرهیختگان گرامی می توانند به اشخاصی که می خواهند کتاب هدیه دهند از این بن ها خریداری کرده و به آنها هدیه دهند تا این عزیزان با فراغت بال به تناسب نیاز و علاقه مندی خود اقدام به انتخاب کتب نمایند همچنین سعی شده در تهیه این کتب مقداری تخفیف نیز داده شود.

این بن ها در مبالغ:50،100،200،300،400،500هزاز ریالی قایل تهیه می باشند.

ضمنا مدیران مدارس و معلمین، مسئولین جلسات و سایر اشخاص نیز می توانند با خرید و هدیه این بن ها گامی در جهت آشنایی آحاد جامعه خصوصا قشر جوان و نوجوان با کتاب بردارند.

همچنین زمینه ی آشنایی این عزیزان با مرکز فرهنگی وارثین و کتابفروشی وارثین فراهم می شود تا هم علاوه بر استفاده از فضایی فرهنگی با کتاب آشنا شوند و در اوقاتی که فیلم های جشنواره عمار پخش می شود نیز می توانند استفاده نمایند.

مرکز تولید و توزیع محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در دزفول

نشانی جدید:دزفول- خیابان امامخمینی شمالی- تقاطع بوذرجمهری روبروی بانک کشاورزی

تلفن:061-42545220و09168230974

سال نو مبارک  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 11 فروردین‌ماه سال 1395 در ساعت 11:09 ق.ظ

اکران نوروزی برنامه ثریا پیرامون انیمیشن بازگشت قهرمان(جشنواره عمار) با حضور بچه های دوست داشتنی مسجد صاحب الزمان شمالی در مکان جدید مرکز وارثین(10فروردین95)

مرکز تولید و توزیع محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در دزفول

نشای جدید:دزفول- خیابان امامخمینی شمالی- تقاطع بوذرجمهری روبروی بانک کشاورزی

تلفن:061-42545220و09168230974