کتب جدید به وارثین دزفول رسید  چاپ

تاریخ : دوشنبه 25 آبان‌ماه سال 1394 در ساعت 08:47 ب.ظ

باسلام

فهرست زیر برخی کتب جدید رسیده به مرکز فرهنگی وارثین است:

1- عیش و معاش کتابی از دکتر امیرحسین بانکی پور فرد که این روزها کتاب دختران آفتابش با متن دست نوشته ی مقام معظّم رهبری منتشر شده است ایشان در این کتاب کوشیده اند تا نگاه درست و جامعی به مقوله ی اقتصاد در خانواده بیندازند این کتاب در بیش از350صفحه به همت انتشارات حدیث راه عشق منتشر شده است.


2- چرا با تو ازدواج کردم؟ این کتاب ترجمه ی یک کتاب امریکایی است که دلیل ترجمه اش با توجه به موسسه حدیث راه عشق این است که این کتاب سعی کرده به مشکلات زوجین جدی تر و دقیق تر و ریزتر بپردازد و نکته ی دیگر این کتاب آزمون های شخصیت شناسی است که در آن گنجانده شده و بسیار مفید هستند(خودم خوندم کتاب مفیدیه) این کتاب در دو جلد و هر جلددر بیش از دویست صفحه با نویسندگی خانم باربارا بارتلین و ترجمه گروهی موسسه حدیث راه عشق منتشر شده است.

3-بنویس برای من این کتاب با طرح جلدی بسیار زیبا به تکنیک های ارتباط با همسر در قالب نامه های عاشقانه پرداخته است .کتاب بسیار مفیدی است که36نامه را در بر می گیرد و بالغ بر100صفحه است.

4- تاریخ تحلیلی اسلام از عصر جاهلی تا عصر عاشورا نوشته حجت الاسلام دکتر جواد سلیمانی امیری که قبلا کتاب بسیار ارزشمند عدالت در گرداب را از ایشان موجود بوده است.همچنین اخیرا مقاله ای با عنوان«چه کسانی امام حسین علیه السّلام  را یاری نکردند؟» این کتاب در قریب400صفحه به همت موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره)منتشر شده است.

5-شوق زیستن کتابی جهت برخورداری از بدن سالم، داشتن انگیزه های ضروری برای ادامه زندگی، سرشار از تحرک و نیرومندی این کتاب به همت آقای مهدی سجادیه و در بیش از280صفحه توسط انتشارات حدیث راه عشق منتشر شده است.

6- محرمانه با مادران (انچه باید درباره تربیت جنسی دختران دانست) این کتاب بسیار ارزشمند شاید تلاشی بسیار خردمندانه برای توجه ویژه به دختران نازدانه ی این سرزمین است کتابی درخور تحسین و بسیار راهگشا و کارآمد است و کاری است از پژوهشگران مرکز تحقیقات و مطالعات حیات طیبه است که در224صفحه تدوین و از سوی انتشارات حدیث راه عشق منتشر شده است.

7- بایسته های تبلیغ این کتاب متن مصاحبه مجله حوزه با خطیب توانا استاد حسین انصاریان است که کوله باری از سالها تبلیغ را بر دوش می کشند این کتاب در120صفحه و در قطع پالتویی منتشر شده است.

8- کتابچه حکمت های تمدن ساز به حدیث معروف «یاابن جندب» اختصاص دارد و سعی شده تا این متون ارزشمند بهتر و بیشتر در اختیار عموم قرار گیرند.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد